szczoteczka do zebow dla dzieci

Nowość! Szczoteczka do zębów inna niż wszystkie – ELGYDIUM Unicorn

Jak zainteresować dziecko myciem zębów? To pytanie trapi wielu rodziców.  A odpowiedź na nie jest dość prosta, bowiem wystarczy szczoteczka, która zaciekawi malucha i sprawi, że codzienna rutyna będzie postrzegana jako świetna zabawa. Jesteśmy pewni, że nowy model ELGYDIUM Unicorn ułatwi rodzicom to zadanie. Czytaj więcej o Nowość! Szczoteczka do zębów inna niż wszystkie – ELGYDIUM Unicorn

problemy zdrowotne związane z oddychaniem przez usta

Dlaczego oddychanie przez usta jest niekorzystne dla Twojego zdrowia i wyglądu?

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęca się zdrowym nawykom i ich wpływowi na nasze życie. Oddychanie, choć wydaje się być najbardziej podstawową czynnością, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że sposób, w jaki oddychamy, może mieć długofalowe konsekwencje dla naszego zdrowia i wyglądu. W tym artykule skupimy się na negatywnych aspektach oddychania przez usta i dlaczego warto zwrócić uwagę na promowanie oddychania nosem. Czytaj więcej o Dlaczego oddychanie przez usta jest niekorzystne dla Twojego zdrowia i wyglądu?

badania DNA plemników

Co to jest badanie DNA plemników i kiedy jest zalecane?

Zdarza się, że szukanie przyczyny niepłodności jest jak szukanie igły w stogu siana. Para poddaje się kolejnym badaniom, ich wyniki teoretycznie są dobre, a mimo to wciąż nie dochodzi do zapłodnienia. Wówczas specjalista leczenia niepłodności może zalecić niepłodnemu partnerowi wykonanie badania DNA plemników, by sprawdzić, czy w ich materiale genetycznym nie występują nieprawidłowości utrudniające poczęcie dziecka. Na czym polega badanie DNA plemników i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj! Czytaj więcej o Co to jest badanie DNA plemników i kiedy jest zalecane?

FLOSLEK_PHARMA_HESPE_koncentrat

Postaw na profesjonalną pielęgnację cery naczynkowej

Pielęgnacja cery naczynkowej to ogromne wyzwanie. Nie dość, że jest to skóra bardzo wrażliwa, to niewłaściwe postępowanie i stosowanie błędnie dobranych kosmetyków mogą prowadzić do pogorszenia się jej stanu, a nawet do wystąpienia trądziku różowatego. Jak zatem o nią dbać? Po jakie kosmetyki sięgać? Na jakie składniki postawić w codziennej pielęgnacji?
Czytaj więcej o Postaw na profesjonalną pielęgnację cery naczynkowej

portal light life

Kto jest narażony na alergię?

Alergia to choroba przewlekła, która mimo postępującej wiedzy i technologii, wciąż pozostaje jednym z najbardziej złożonych problemów zdrowotnych. Sama nazwa „alergia” często wywołuje skojarzenia z katarem siennym czy też z alergiami pokarmowymi u dzieci. Czy jednak faktycznie tylko najmłodsi są na nią narażeni? W jakim wieku można dostać alergii? Zachęcamy do lektury! Czytaj więcej o Kto jest narażony na alergię?

uporczywy kaszel

Co może oznaczać uporczywy kaszel?

Kaszel to powszechny objaw zarówno chorób infekcyjnych, jak i przewlekłych. Może pojawić się także w wyniku np. zachłyśnięcia czy podrażnienia dróg oddechowych przez różne czynniki zewnętrzne. Jakie mogą być przyczyny kaszlu? I jak leczyć uporczywy kaszel? Skąd się bierze kaszel? Kaszel jest naturalnym odruchem obronnym organizmu. Polega na nagłym, gwałtownym wyrzuceniu powietrza z dolnych dróg […]