W dniach 28-30 maja 2026 r. w Wola Parku odbędzie się wydarzenie edukacyjne, którego celem jest zwiększenie świadomości mieszkańców Warszawy na temat recyklingu zużytego oleju spożywczego (UCO). Uczestnicy będą mieli okazję poznać działanie Olejomatów, wziąć udział w warsztatach i ekologicznych aktywnościach oraz zdobyć nagrody.
25MAJ
