środek na komary dla dzieci

Bzyczący problem? A sio! Mamy Azeta Bio!

Lato to bez wątpienia ulubiona pora roku wszystkich rodziców: można godzinami spacerować po lesie czy parku, budować babki z piasku nad jeziorem, pokazywać maluszkowi uroki przyrody… Niestety, sielankę łatwo mogą nam zepsuć krążące chmary komarów czy innych owadów. Na szczęście dzięki odpowiedniej pielęgnacji w postaci organicznego preparatu odstraszającego owady marki Azeta Bio można uniknąć takich problemów!

Są niestrudzone o każdej porze dnia i nocy, a nawet najcichszy ich odgłos sprawia, że stajemy na równe nogi. Mowa o dzieciach? Ależ skąd – o komarach, meszkach czy innych latających owadach, które są prawdziwym utrapieniem każdego rodzica. Dobra wiadomość jest taka, że choć ugryzienia owadów bywają bolesne i uciążliwe dla małego dziecka, to z reguły nie są dla niego niebezpieczne (z wyjątkiem sytuacji, gdy nasza pociecha jest uczulona na jad owadów). Gorsza wiadomość? Gdy dojdzie do ukąszenia, na delikatnej skórze dziecka pojawi się miejscowy stan zapalny. Objawia się on przez zaczerwienienie, obrzęk, pieczenie lub uczucie świądu. Jeśli jednak dziecko zainfekuje obszar ukąszenia, drapiąc ranę niezbyt czystą ręczką, może dojść do miejscowego zakażenia i podrażnienia. Na szczęście jest prosty sposób na uniknięcie tych problemów: wystarczy zawsze mieć przy sobie organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym marki Azeta Bio!

przepędzanie komarówUnikalna formuła produktu oparta jest o niezwykle skuteczne substancje aktywne, takie jak olej Andiroba. Pozyskiwany przez mieszkańców tropikalnej Amazonii jest znanym od stuleci środkiem odstraszającym dokuczliwe insekty. Z kolei bliżej nam znane olejki roślinne z pelargonii czy lawendy, łączą swą siłę w walce z owadami, jednocześnie sprawiając, że mleczko marki Azeta Bio jest nie tylko bardzo skuteczne, ale też pięknie pachnie. Przede wszystkim emulsja nie zawiera szkodliwych (nie tylko dla dziecka!) związków chemicznych, tak często stosowanych w produktach odstraszających owady. Dlatego warto podkreślić, że naturalne substancje zawarte w produkcie Azeta Bio są bezpieczne dla wrażliwej skóry maluszka, gdyż w 95 % stanowią składniki pochodzenia organicznego. Mleczko Azeta Bio może być zatem stosowane już od pierwszego dnia życia dziecka – pod tym względem to wyjątkowy preparat na naszym rynku produktów przeznaczonych dla najmłodszych!

Zapomnij o uciążliwych insektach! Organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym marki Azeta Bio sprawi, że wraz ze swoim maluszkiem będziesz beztrosko cieszyć się urokami lata!

Mleczko dostępne w wyselekcjonowanych aptekach, eko-drogeriach i sklepach dla mamy i dziecka, np. na www.mamytomy.pl

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.