Z uśmiechem Ci do twarzy

Do Światowego Dnia Uśmiechu, który w tym roku przypada 2 października, pozostały cztery miesiące. Okazuje się, że o uśmiechaniu trzeba przypominać, bo jego częstotliwość spada wraz z wiekiem. Osoby dorosłe śmieją się średnio piętnaście razy dziennie, natomiast dziecko w wieku przedszkolnym aż czterysta razy. Dlatego bierzmy przykład z dzieci. Podnieśmy tę niezadowalającą średnią, spójrzmy na nasze pociechy i cieszmy się wraz z nimi. Zadbajmy też o to, aby ich uśmiech był zawsze biały i zdrowy.

Dobra pasta dla dzieci

Pasta do zębów dla dzieci to jeden z podstawowych środków higieny dzieci. Ważne, żeby wybierać produkty odpowiednio dostosowane do wieku dziecka. Wtedy mamy gwarancję, że jej stosowanie nie wpłynie niekorzystnie na uzębienie malucha. Zawsze warto spojrzeć także na jej skład, im bardziej naturalny tym lepiej.

Poznajcie naszą nowość – pastę do zębów natureON junior 6+
dla dzieci w wieku szkolnym. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera fluoru, ani cukru. Dzięki zawartości ksylitolu i wapnia, korzystnie wpływa na szkliwo zębów mlecznych i stałych dziecka chroniąc przed próchnicą. Posiada naturalny aromat jabłka, zachęcający dziecko do szczotkowania oraz prawidłowej higieny jamy ustnej. Jabłko jest bogate w witaminy i minerały. Ekologiczny ekstrakt z jabłka jest otrzymywany z owoców Pyrus Malus, pochodzących z upraw organicznych. Posiada on właściwości ochronne przed szkodliwymi procesami utleniania, a także właściwości nawilżające, które można ocenić jako podobne do aktywności kwasu hialuronowego.

  • zawiera xylitoloraz jony wapnia
  • pomaga wspierać ochronę przed niekorzystną aktywnością kwasów cukrowych dzięki zawartości xylitolu
  • dzięki zawartości ekstraktu z jabłkabogatego w witaminę C i AHA zapewnia odpowiednie nawilżenie jamy ustnej
  • niskie RDA (współczynnik ścieralności), jest bezpieczna dla szkliwa
  • łagodnie oczyszcza i odświeża oddech
  • bez zawartości cukru (słodzona stewią)
  • zawiera naturalny, biodegradowalny środek pieniący (surfaktant)

Mamy dla Was coś jeszcze – natureON wegański płyn do płukania ust dla dzieci, doskonałe uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Tak jak pasta do zębów, na opakowaniu ma oznaczenie wiekowe, dzięki czemu wiemy, który płyn będzie najlepszy dla naszego dziecka. Przyjemny smak płynu zachęca dziecko do płukania jamy ustnej,
a zarazem pomaga wyrobić pozytywny nawyk.

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.